Новини

20 грудня відбулось крайнє засідання студентського наукового гуртка під керівництвом Крамар Світлани Борисівни.Студентами 2го курсу Медичного факультету було розібрано тему судинної системи.

Протокол СНТ 5.docx

20 вересня 2023 року студентами першого та другого курсів було проведено перше засідання студентського наукового гуртка з анатомії людини 2023-2024 навчального року під керівництвом Крамар Світлани Борисівни. Студенти другого курсу презентували свої доповіді в онлайн-режимі.

Замітка в газету осінній семестр.docx
19.10.22 пройшло онлайн-засідання СНТ на тему "Органи чуття.Черепні нерви". Студенти 2го курсу медичного факультету виступили з докладами.

В умовах воєнного стану, з 1 вересня 2022 року, розпочався новий навчальний рік 2022-2023.

Незважаючи на це,студенти Дніпровського державного медичного університету приступили до занять за змішаною формою організації освітнього процесу,згідно з наказом 95-ОД від 29.08.22р,що передбачає аудиторний та онлайн формати за вибором здобувачів освіти з відпрацюванням практичної частини занять протягом  навчального року.

На фото студенти 2го курсу медичного факультету на практичному занятті з анатомії людини на кафедрі анатомії людини,клінічної анатомії та оперативної хірургії: